Scouting Livingstone Eindhoven

Mailgroepen

Scouting Livingstone kent diverse mailgroepen, zodat je eenvoudig zonder de persoonlijke e-mailadressen te kennen toch iedereen gemakkelijk kunt bereiken.

Mailgroepen:

Secretariaat Secretariaat@scoutinglivingstone.nl
Bestuur bestuur@scoutinglivingstone.nl
Alle stafleden iedereen@scoutinglivingstone.nl
Bevers team Team.bevers@scoutinglivingstone.nl
Bevers teamleider Teamleider.bevers@scoutinglivingstone.nl
Estateam Team.estas@scoutinglivingstone.nl
Estateamleider Teamleider.estas@scoutinglivingstone.nl
Welpenteam Team.welpen@scoutinglivingstone.nl
Welpenteamleider Teamleider.welpen@scoutinglivingstone.nl
Scoutsteam Team.scouts@scoutinglivingstone.nl
Scoutsteamleider Teamleider.scouts@scoutinglivingstone.nl
Explorerteam Team.explorers@scoutinglivingstone.nl
Explorerteamleider Teamleider.explorers@scoutinglivingstone.nl
Pivo’s pivos@scoutinglivingstone.nl
ScoutsPlus zanzibar@scoutinglivingstone.nl
Jota organisatieteam jota@scoutinglivingstone.nl
Jubileum organisatieteam jubileum@scoutinglivingstone.nl